+38 (0432) 562 417
Servizoпосуд, який надихає!

Концептуальний магазин посуду, в тематичних колекціях якого ви зможете підібрати все необхідне для приготування їжі, елементів домашнього декору і сервіровки святкового та повсякденного столу по усім правилам.
Вишукані колекції посуду стануть гармонічним доповненням інтер’єру вашої домівки.


Більше 10 років на ринку кухонного та столового посуду наші фахівці дбайливо і відповідально вибирають для Вас кращі з кращих у безкрайньому світі посудних брендів. Регулярно відвідуючи провідні посудні виставки Європи, а також фабрики партнерів-виробників, ми навчилися розбиратися в тонкощах виробничих технологій, і це допомогло нам зібрати в нашому магазині унікальні продукти зі всього світу. А прямі поставки дають нам можливість запропонувати також унікальну ціну.

Ми представляємо найвідоміші Європейські компанії з виробництва столового та кухонного посуду,   професійні кухонні ножі,  аксесуари та  гаджети таких марок як, Silit, Woll, Sola, Berghoff, Emsa, Weis, Icel, Pyrex, Dalper, WMF, Thun, Bohemia, RCR, Argenesi, Franco, Stillars, Alberti Livio і багато інших. Наші консультанти нададуть Вам всю необхідну інформацію і допоможуть зробити правильний вибір.

Для вашої зручності всі товари на сайті поділені на кілька категорій:

Також ми постійно працюємо над розширенням асортименту предметів домашнього інтер'єру і подарунків. Ми пропонуємо Вам тільки те, що знаємо і любимо самі. Ми щиро хочемо, щоб купуючи вироби в нашому магазині Ваше життя наповнювалося красою, захопленням і позитивними емоціями.
 

Please, enter a valid value